درباره ما :

در سال 1387 ما جمعی از مهندسین کامپیوتر و الکترونیک بومی استان خوزستان با تکیه بر دانش فنی و با هدف توسعه سیستم های امنیتی، در استان خوزستان فعالیت خود را تحت نام تجاری سروش امن پارسیان آغاز نمودیم. سال 1389 بنا به ضرورت توسعه فعالیت ها و خدمات، فعالیت در خصوص انرژی های نو را آغاز نموده و دفتر شرکت در شهر اهواز نیز تحت نام شرکت فنی مهندسی سولار صنعت پارسیان پیشرو دایر گردید. پس از کسب تجربه و اجرای موفقیت آمیز پروژه های متعدد، از سال 1391 شرکت سولار صنعت پارسیان با توجه به وابستگی سیستم های امنیتی و شبکه های کامپیوتری به یکدیگر، اقدام به ایجاد تیم تخصصی در زمینه اجرای پروژه های شبکه کامپیوتری نمود. تجربه موفق در اجرای پروژه ها و آشنایی کامل به محصولات مورد نیاز بازار، ادارات و سازمان ها در این سال ها (به اختصار در انتها به بخشی از آن ها اشاره شده است)، در کنار کسب تجربه و دانش و اشراف کامل به تمامی جنبه های علمی و فنی سیستم های حفاظتی، به همراه بررسی و به کارگیری ظرفیت فنی و دانش تخصصی موجود در استان خوزستان در راستای اشتغال زایی و توسعه تولید داخلی، علیرغم تمامی سختی ها و چالش های پیش رو منجر به احداث اولین کارخانه تولید دوربین های مداربسته درجنوب غرب کشور گردید. به این ترتیب، کارخانه گروه تولیدی امن آفرینان آینده پژوه با هدف ایجاد یک مجموعه تخصصی در خصوص توسعه سیستم های امنیتی و شبکه های کامپیوتری در استان خوزستان از سال 1398 پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنعت، معدن و تجارت از جمله پروانه بهره برداری به طور رسمی فعالیت خود را در شهرک صنعتی شماره 4 اهواز آغاز نمود.

خدمات ما :

Service
کنترل کیفیت (QC)
پس از طراحی محصول منطبق با نیاز مشتری و تولید نمونه اولیه، کنترل کیفیت، دغدغه اصلی این مجموعه پیش از تحویل به مشتری می باشد. کارشناسان خبره این شرکت در واحد کنترل کیفیت، قبل از تایید نهایی محصول، همواره بررسی چک لیست الزامات QC را، از ضروریات و تعهدات کاری خود می دانند.
Service
گارانتی تعویض و تعمیر
یکی از ویژگی های مهم امن آفرین، خدمات گارانتی ِپشتیبانی فنی می باشد که در صورت هر گونه اختلال و اشکال در عملکرد سیستم دوربین مداربسته خود، می توانید به کادر متخصص ما مراجعه کنید. با امن آفرین دغدغه و نگرانی های پس از خرید خود را به حداقل برسانید.
Service
پاسخگویی
مشتریان و سازمان های متفاوت دغدغه های امنیتی متفاوتی نیز دارند،مشاوره اصولی و پاسخگویی تا حصوص اطمینان از رفع تمام دغدغه های کارفرما و مشتریان از اصول اولیه این مجموعه می باشد.تعهد به پاسخگویی از افتخارات ارزشمند ما می باشد.
Service
منافع مشتری
تضمین منافع خود را همواره موازی و در راستای تامین منافع و رضایت مشتریان دیده ایم.افزایش فروش و توسعه محصول با کیفیت در گرو رضایت مشتریان بوده و این مهم همواره الزام ما به پایش مداوم میزان رضایت مشتری می باشد.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

ارزش آفرینی
همواره تمام تلاش خود را بکار می بریم تا در کنار ما بودن باعث افزایش ارزشهای سازمانی و اخلاقی مشتریان مان گردد
امنیت پایدار
توسعه و دستیابی به امنیت پایدار از اهداف والای این مجموعه و همچنین مشتریان ما می باشد.همواره در دستیابی به این مهم ثابت قدم می مانیم
پاسخگویی
برای اینکه همواره آسودگی خاطر مشتریان و لبخند رضایت آنها را هدیه بگیریم ،پاسخگویی مستمر را سر لوحه کار خود و پرسنل مان قرار داده ایم
پیشرو بودن
در دنیای پیشرفت های سریع و تغییر کوتاه مدت نیازها و دغدغه های مشتریان ،پیشرو بودنمان، عامل انتخاب و اعتماد مشتریان می باشد

ارزش های کلیدی ما

ما در امن آفرینان بر ارزشهاي محوري زیر تمرکز داشته و در ارتباط با تمام مشتریان، ارزشهاي سازمانی زیر را در نظر گرفته و نهایت تلاش خود را براي جامه عمل پوشاندن به آنها بکار میگیریم :

  • مشتري محوري
  • نوآوري و دانش محوری
  • تصمیم سازي مبتنی بر مطالعه و تحلیل
  • احترام به محیط زیست
  • کار تیمی

افق دید ما

  • برند اول ایران، در سهم بازار داخلی
  • کسب بیشترین سهم از بازار بین المللی همسایگان کشور 
  • برترین در گستره خدمات  پیشرفته سیستم های نظارت تصویری
  • توانمند و متعهد در ایجاد رضایت حد اکثری برای تمامی ذینفعان

با تیم ما آشنا شوید

دکتر امین خلجی
مشاور ارشد هیئت مدیره و مدیر تولید
989163010471+
مهندس احمد پیری
رئیس هیات مدیره
989106006065+
مرضیه گرامی مقدم
مدیر عامل
989163428186+
مهندس فاطمه تحویل زاده
مدیر فنی تولید
مریم جعفری
طراح گرافیک
سید طاها طباطبایی
تکنسین فنی
مصطفی علم باز زاده
تکنسین فنی
علی قنواتی
تکنسین فنی

بر روی
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن