دوربین های مداربسته Dual Light امن آفرین

دوربین های مداربسته Dual Light امن آفرین

دوال لایت Dual light، امکانی ویژه در دوربین های حفاظتی IP

وظیفه دوربین مداربسته محافظت از محیط اطراف در تمام شرایط است. حال آنکه به دلیل نبود نور کافی در شب، این دوربین ها تنها قادر به ارائه تصویر به صورت سیاه و سفید بودند، که همین باعث پایین آمدن کیفیت و عدم دید کافی می شد. در سال ۲۰۱۴ تکنولوژی جدیدی به نام سیستم Dual Light یا سیستم دوگانه دید در شب، به دوربین های مدار بسته افزوده شد که این دوربین ها را قادر به گرفتن تصاویر رنگی از اشیای متحرک ساخت.

سیستم Dual Light دارای چراغ های LED سفید و چراغ های دید در شب (IR) می باشد. چراغ های LED را می توان یک بازدارنده موثر دانست که دوربین را قادر به گرفتن تصویر رنگی بهتر در شب می کند، در حالی که چراغ های IR به دید آن در نور کم کمک می کند.

تصویر HD، با دوربین Dual Light

این دوربین همانند سایر مدل های مشابه که به تازگی به بازار عرضه شده اند، مجهز به آخرین نسل از سنسورهای تصویری CMOS می باشد که قابلیت ارائه تصاویر Full HD را در ۶۰فریم بر ثانیه دارد. دوربین Dual Light دارای کاربرد صنعتی است و در محیط های با نور کم، می تواند تصاویر واضح با کمترین نویز را ارائه دهد.

سیستم Dual Light، برای بازدارنده های هوشمند

دوربین دارای سیستم دوال لایت، دوربین ایده آل و چند منظوره برای استفاده در سیستم های پیچیده نظارت تصویری حمل و نقل و یا شهری است. این دوربین زمانی که در محیط کم نور یا تاریک قرار می گیرد، قادر به روشن کردن خودکار چراغ های LED مادون قرمز می باشد که از فاصله 60 متری می توانند تصاویر سیاه و سفید شفاف با کمترین نویز در دید در شب را ارائه دهد.

چراغ های LED سفید یک بازدارنده دیداری هستند که برای جلوگیری از ارتکاب جرم در محل هایی که تردد کمی در طول شب دارند، به طور خودکار روشن شده و با پوشش بیش از ۵متر دوربین مدار بسته را قادر به تشخیص اشیای متحرک می کنند. برای گرفتن تصاویر Full HD رنگی تا 25 فریم بر ثانیه و داشتن تصویر شفاف دوربین به طور خودکار روی حالت ضبط رنگی تصویر قرار می گیرد تا به تعیین سوژه کمک کند.

این دوربین ها که برای استفاده در محیط باز در نظر گرفته شده اند، با طراحی مقاوم در برابر هوا می توانند در گرد و غبار، باران و محدوده دمایی 2۰- تا 7۰+ درجه سانتی گراد مقاومت نمایند.

ویژگی های برجسته دوربین های DualLight

‌‌ـ رزولوشن 5 مگاپیکسل با سنسور  CMOS 2592 * 190، با لنز متغیر(موتورایز) و لنز ثابت

‌‌ـ رزولوشن 3 مگاپیکسل با سنسور   CMOS 2304 * 129، با لنز ثابت

ـ تصویر بدون نقص با سرعت بالا تا 25 فریم بر ثانیه 

ـ WDR

ـ سیستم Dual Light، چراغ های دید در شب (IR) و LEDهای سفید

ـ پشتیبانی از فرمت تصویری H.264, H.265  و فرمت صوتی G.711A / G.711U

ـ عملکرد عالی در نور کم، Lux 0.01 در تصویر رنگی

ـ ورودی کارت حافظه میکرو (انتخابی)

ـ عملکرد واقعی روز و شب (D & N)

ـ استاندارد Onvif

- ضدآب / ضد گرد و غبار IP67

Submit comment

کد را تایپ کنید
بر روی
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن